Jarní servisní akce ŠKODA

AZ servis Brno | Jarní nabídkaJarní servisní prohlídka za 249 Kč

V rámci jarní servisní prohlídky zkontrolujeme funkčnost Vaší klimatizace, provedeme diagnostiku, zkontrolujeme podvozek, brzdový systém a mnoho dalšího. To vše za akční cenu 249 KčPřipravili jsme pro Vás pestrou nabídku letních pneumatik se slevou až 25%. Samozřejmostí je možnost přezutí již za 726 Kč nebo uskladnění pneumatik za 635 Kč

Myslíme i na Vaši bezpečnost. K nové sadě předních stěračů Vám jako bonus přibalíme koncentrát náplně do ostřikovačů. Sháníte-li nosiče na střechu nebo jiné prvky příslušenství, bude se Vám hodit až 15% sleva.

Vlastníte vůz ŠKODA starší 4 let? Pak můžete získat ještě výhodnější ceny díky Šekové knížce plné slev, která nabízí až 20% slevy na vybrané opravy a řadu dalších výhod. Více informací zde: Šekové knížky.

Kontaktujte nás na níže uvedeném telefonním čísle, rádi Vám podáme bližší informace a domluvíme s Vámi termín návštěvy v našem autorizovaném servisu ŠKODA.

• Leták Jarní servisní akce ŠKODA

Nabídka platí do 31.5.2018.

 

Akční nabídka ŠKODA

skoda-bonus-kapalina-do-ostrikovacuStěrače si po zimě zaslouží vyměnit!

K sadě předních stěračů vám přibalíme letní kapalinu do ostřikovačů.

Kompletní kola za výhodné ceny

Rádi Vám nabídneme letní pneumatiky nebo kompletní kola podle vašeho přání za zvýhodněné ceny. Vyberte si z mnoha designových variant plechových i hliníkových kompletních kol.

 

 

 

 

zsa-skoda-2016-pneu

 

ŠKODA Pneugarance

skoda-pneu-garanceNa kompletní kola poskytujeme ŠKODA Pneugaranci. Při poškození pneumatiky tak získáte slevu až 70 % z ceny nové pneumatiky. Výše slevy (stejně jako doba platnosti záruky) závisí na hloubce zbytkového dezénu, přičemž limitem je 1,6 mm. Poškození pneumatiky Vám už tedy nemusí zkazit náladu.