Zimní servisní akce ŠKODA

Zima už je tady! Pečovat je normální.

Zimní servisní prohlídka za 249 Kč

Připravíme váš vůz na zimní sezónu, protože pečovat o sebe i svůj vůz je normální. Před zimním obdobím vám zkontrolujeme stav autobaterie, pneumatiky, brzdový systém a zaměříme se na diagnostiku vozu. Navíc teď u nás pořídíte zimní pneumatiky nebo kompletní kola za výhodné ceny včetně ŠKODA Pneugarance na 3 roky. Snadno také vyřešíte přezutí svého vozu, či uskladnění letních kol.

  • V průběhu zimní servisní akce můžete také využít akční ceny ŠKODA Originálních dílů a příslušenství se slevou až 15%
  • Pro vaši bezpečnost doporučujeme před zimou vyměnit přední stěrače
  • K sadě předních stěračů vám navíc přibalíme 1 litr nemrznoucí kapaliny jako bonus
  • Navštivte ŠKODA E-shop a z pohodlí domova si vyberte spoustu kvalitního zboží

 

Akční nabídka ŠKODA

skoda-bonus-kapalina-do-ostrikovacu Stěrače si před zimou zaslouží vyměnit!

K sadě předních stěračů vám přibalíme zimní kapalinu do ostřikovačů.

 

 

 

 

 

 

Kompletní zimní kola za výhodné ceny

Rádi Vám nabídneme zimní pneumatiky nebo kompletní kola podle vašeho přání za zvýhodněné ceny. Vyberte si z mnoha designových variant plechových i hliníkových kompletních kol –  i v zimě může Váš vůz vypadat skvěle.zsa-skoda-2016-pneu

 

Pneuhotel – uskladnění pneumatik

Nabízíme Vám sezónní uskladnění sady pneumatik, případně kompletních kol za 635 Kč. Vaše pneumatiky očistíme, uskladníme a zaevidujeme. Jedině tak budete mít přehled o jejich stavu, a to kdykoliv si usmyslíte. Stačí nám zavolat a obratem Vám sdělíme jejich kondici.

 

ŠKODA Pneugarance

skoda-pneu-garanceNa zimní kompletní kola poskytujeme ŠKODA Pneugaranci. Při poškození pneumatiky tak získáte slevu až 70 % z ceny nové pneumatiky. Výše slevy (stejně jako doba platnosti záruky) závisí na hloubce zbytkového dezénu, přičemž limitem je 5 mm. Poškození pneumatiky Vám už tedy nemusí zkazit náladu.

 

 

Nabídka platí do 30.11.2017.