RECEPČNÍ V AUTOSALONU ŠKODA – brigáda

Máte přátelskou povahu, příjemné vystupování, vynikající organizační schopnosti a chcete krátkodobou brigádu před prázdninami? Pak hledáme právě Vás!

V termínech 03.11., 01.12. a 08.12.2023 hledáme brigádnici/brigádníka na pozici recepční/ho v autosalonu Škoda | AZ SERVIS v Brně v budově AZ TOWER.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • přivítání příchozích zákazníků
  • přepojování telefonních hovorů na jednotlivá oddělení
  • příjem plateb od zákazníků servisu
  • skenování dokumentů
  • příprava kávy vedení a zákazníkům
  • přebírání pošty

POŽADUJEME:

  • minimálně SŠ vzdělání
  • dochvilnost
  • spolehlivost a zodpovědnost
  • výbornou znalost českého jazyka
  • komunikativnost, příjemné a profesionální vystupování
  • reprezentativní vzhled

NABÍZÍME:

  • nenáročnou a poklidnou pracovní náplň
  • příjemné pracovní prostředí v moderním klimatizovaném autosalonu
  • příjemný pracovní kolektiv
  • možnost dlouhodobé spolupráce

Pracovní doba je vždy od 7:00 do 15:30h.

V případě zájmu, prosím, zašlete Váš strukturovaný životopis s fotografií na e-mail: info@az-servis.cz