Jarní servisní akce

Současnou situaci bereme vážně, a proto je náš servis stále k dispozici, abychom zajistili vaši mobilitu. Nebojte se proto do úkonů v rámci jarního úklidu přidat také péči o svůj vůz, zaslouží si to! Vy i váš vůz se navíc můžete těšit na servisní prohlídku za zvýhodněnou cenu a slevu až 50 % na vybrané ŠKODA Originální příslušenství.

Jarní servisní prohlídka vozu

Přivezte váš vůz do našeho autorizovaného servisu ŠKODA. Prověříme stav jeho podvozku a brzdového systému po zimním provozu, provedeme diagnostiku vozu a další kontroly.

Objednejte se na 513 077 777


Sleva až 50 % na ŠKODA Originální příslušenství

Chcete si pro svůj vůz pořídit také nové příslušenství? Ať už si potřebujete koupit letní pneumatiky, nová kola či výbavu do interiéru, ten pravý kousek naleznete v široké nabídce ŠKODA Originálního příslušenství. Navíc pro vás máme připravenou slevu až 50 % na vybraný akční sortiment.

Akční leták Jaro

Letní pneumatiky

Nyní u nás za výhodné ceny pořídíte letní pneumatiky včetně ŠKODA Pneugarance na 3 roky. Rádi zajistíme také přezutí vašeho vozu i uskladnění vašich zimních pneumatik v našem Pneuhotelu. Když si při nákupu pneumatik ze ŠKODA E-shopu zvolíte doručení do AZ SERVIS, máte dopravu ZDARMA!

Přejít na ŠKODA E-shop

Originální disky

U kol zakoupených v našem autorizovaném servisu ŠKODA máte jistotu, že byla vývojovým oddělením automobilky testována pro konkrétní vůz a zajišťují tak ideální funkčnost například bezpečnostních systémů jako ABS a stabilizace. Vyberte si ty své na ŠKODA E-shopu a když si objednáte vyzvednutí v AZ SERVIS, máte dopravu ZDARMA!

Přejít na ŠKODA E-shop

Originální příslušenství

Servis proveden, automobil je vybaven novými koly i pneumatikami, ale stále něco schází? Doplňky a příslušenství pro svůj vůz nyní pořídíte se slevou až 50 %. Vaše cestování vám ulehčí nebo zpříjemní bohatá nabídka našeho ŠKODA Originálního příslušenství. Když si při nákupu ze ŠKODA E-shopu zvolíte doručení do AZ SERVIS, máte dopravu ZDARMA!

Přejít na ŠKODA E-shop