ŠKODA SCALA

OBJEDNEJTE SI TESTOVACÍ JÍZDU

Testovací jízdu vozu ŠKODA SCALA si můžete objednat telefonicky na čísle: 513 077 777 nebo prostřednictvím emailu:

Objednat ŠKODU SCALA!
 

O MODELU SCALA

Nová ŠKODA SCALA přichází s emocionálním designem  a překvapí i svou specifickou image. Vůz je jakožto první vůz značky postaven na platformě MQB A0 z dílny koncernu Volkswagen. SCALA je nepopiratelně novým vývojovým stupněm designového jazyka ŠKODA. Jedná se o kompaktní vůz, jehož rozměry ocení řidič ve městě, ale i přes zdánlivý zevnějšek jsou zde velkorysé interiéry a i zavazadlový prostor ŠKODA SCALA příjemně překvapí. Z modelů vyšší třídy si SCALA přináší  ty nejmodernější možnosti konektivity. Už v základní výbavě objevíme mnohem víc než jsme byli zvyklí u dřívějších modelů ať už se jedná o spoustu asistenčních systémů nebo kvalitní materiály. I díky bohaté výbavě můžeme bezesporu říct, že ŠKODA SALA nabízí skvělé poměr ceny a užitné hodnoty.

 

Konfigurace ŠKODA SCALA

Kontaktujte naše prodejce, kteří Vám pomohou s konfigurací Vašeho nového modelu nebo s Vámi domluví testovací jízdy.

Vůz podle Vašich představ si můžete navolit v Konfigurátoru vozů.

Tel.: 513 077 777

E-mail: skoda@az-servis.cz

JAKÁ JE ŠKODA SCALA

Design

SCALA přichází s mnoha inovacemi, jednou z nich je design LED světlometů a také zadních skupinových svítilen, který vozu zaručuje, že ho jen tak nepřehlédnete. Sebevědomě nese ŠKODA SCALA na pátých dveřích místo loga přímo nápis ŠKODA a to jako první v Evropě sériově vyráběný vůz.  Díky prodlouženému sklu pátých dveří dostává SCALA sportovní vzhled a přidávají mu i aerodynamicky tvarovaná kola, které jsou dostání ve velikosti 16″ až 18″ v černém lesklém provedení.

 

Full LED světla

Díky ŠKODA SCALA už nemusíte mít obavy při zhoršené viditelnosti ať už ve tmě nebo za nepříznivého počasí. Nový model SCALA totiž přichází s Full LED přední světlomety a zadními skupinovými svítilnami. Tato varianta nabízí u zadní svítilny LED zpětné světlo a poprvé u vozů ŠKODA má SCALA i působivá dynamická směrová světla.

 

Infotainment a konektivita

Těšit se u modelu SCALA můžete z Virtuálního Kokpitu s displejem o velikosti 10,25″ doplňujícího četné infotainment systémy nové generace a displej s úhlopříčkou až 9,2″. Další novinkou z dílny ŠKODA, kterou SCALA přináší, patří zabudovaná karta eSIM. Díky eSIM budete stále připojeni k internetu. Mimo to lze využít širokou škálu služeb ŠKODA Connect a mnoho novinek z aplikací infotainmentu.

Bezpečnost na prvním místě

S velkým důrazem na bezpečnost ŠKODA SCALA přichází nejen s 9 airbagy. Navíc pro zvýšení bezpečnosti je nový model už v základní výbavě doplněn o asistenta změny jízdního pruhu (Side Assist). Systém Side Assist hlídá vozidla, která se zezadu přibližují. Upozorní Vás, když je vozidlo v mrtvém úhlu a navíc systém Side Assist dokáže rozpoznat, že se Vás chystá vůz předjet a to až na vzdálenost 70 m. Díky tomu jste včas varováni a máte možnost se vyhnout nebezpečí obzvláště pi rychlé jízdě na komunikacích s více jízdními pruhy.

Sport Chassis Control

Pokud máte rádi sportovní styl jízdy, můžete si na přání vůz dovybavit systémem Sport Chassis Control. Podvozek, který je o 15 mm nižší, nabízí kromě režimu Normal také režim Sport s tužší charakteristikou tlumičů.

 

ROZMĚRY VOZU ŠKODA SCALA

 

Pro více informací volejte naše prodejce nebo nás navštivte v našem autosalonu v budově AZ TOWER.