ŠKODA KODIAQ

 KODIAQ – největší z naší rodiny modelů ŠKODA.

KODIAQ – VÝBAVOVÉ STUPNĚ

AMBITION

kodiaq ambition

Výbavový stupeň Ambition má Infotainment Bolero 8″ s bezdrátovým SmartLinkem, tempomat, parkovací senzory vpředu a vzadu. Naleznete zde také schránky na deštník (včetně deštníku) ve dveřích řidiče.

 

 

 

STYLE

Výbava Style obsahuje komfortní prvky, jako například KESSY pro všechny 4 dveře, vyhřívaná přední sedadla a volant, Sunset, adaptivní tempomat nebo infotainment Amundsen s navigací.

 

 

 

 

L&K

Vrchol nabídky modelu KODIAQ je verze Laurin & Klement. Obsahuje vše, co od luxusního provedení očekáváte. Asistovanou jízdu 2.0 Top, virtuální pedál, sound systém CANTON, Matrix-LED světlomety…

 

 

 

SPORTLINE

Sportline nabídne spojení bohaté výbavy a sportovního vzhledu, kterým se odlišíte od ostatních. Ať už 19″ koly z lehké slitiny, černými doplňky karoserie, tak i sedadly ve sportovním provedení, která jsou zároveň i komfortní

 

 

RS

Spojení karoserie SUV s benzínovým motorem o síle 245 koní přináší jedinečný zážitek na každý den.

 

 

 

 

Už o něm přemýšlíte?
Vyzkoušejte si KONFIGUROVAT NOVÝ KODIAQ a vyberte si výbavu podle vašich představ.

Pokud si raději necháte poradit našimi odborníky, jsme připraveni vám pomoci nakonfigurovat nejvhodnější variantu právě pro vás! Kontaktujte naše prodejce nových vozů na tel.: 513 077 777 nebo na e-mailu skoda@az-servis.cz.

 

Pocit z jízdy řekne víc než tisíc slov, neváhejte proto využít možnost TESTOVACÍ JÍZDY nové ŠKODY KODIAQ v našem autosalonu AZ SERVIS v brněnském AZ TOWER.