Nová ŠKODA SUPERB

 

Inovovaná ŠKODA SUPERB přijíždí na český trh a pro zákazníky je atraktivnější než kdy dříve.

Objednat ŠKODU SUPERB!

JAKÝ je SUPERB

SUPERB je vlajkovou lodí značky ŠKODA, proto vás zahrne luxusem, jako žádný jiný vůz. Udělejte si pohodlí ve velkoryse prostorném interiéru s jedním z největších zavazadlových prostorů ve své třídě, vychutnejte si uklidňující ticho, do kterého se po zavření dveří ponoříte, užijte si pohodlnou jízdu s podporou všech dostupných jízdních asistentů a umocněte ji komfortními prvky výbavy. Pokud si potrpíte na skutečně exkluzivní věci, model SUPERB je k dispozici také ve vrcholné variantě LAURIN & KLEMENT.

Nový SUPERB

Modernizovaný SUPERB již lze rezervovat v našem autosalonu a to za ještě výhodnějších podmínek než kdy dřív. Nyní v designově osvěžené podobě, její výbavu obohatily nové asistenční systémy s rozšířenými funkcemi.

 

Nový SUPERB – cena

Nový SUPERB Vás nadchne nejen výbavou a designem, ale i neobyčejně příznivou cenou. Ceny některých výbavových stupňů Nové  ŠKODA SUPERB dokonce předčí ceny minulého modelu.
Například:

  • ŠKODA SUPERB 1.5 TSI/110 kW ACT ve výbavovém stupni Ambition začíná na částce 689 900 Kč, což je o 35 000 Kč méně než doposud.
  • ŠKODA SUPERB 1.5 TSI/110 kW ACT ve výbavovém stupni Style začíná nyní na částce 739 900 Kč, což je o 45 000 Kč méně než dosud.
  • ŠKODA SUPERB SCOUT 2,0 TDI/140 kW 4×4 od 1 019 900 Kč
  • ŠKODA SUPERB SPORTLINE již od 789 900 Kč
ŠKODA SUPERB SCOUT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ŠKODA SUPERB SPORTLINE

 

P

Přijďte si pro ten svůj do našeho autosalonu AZ SERVIS, Brno.

Rádi Vám pomůžeme s konfigurací vozu a s financováním. Své setkání si můžete domluvit u našich prodejců na telefonním čísle 513 077 777 nebo na e-mailové adrese skoda@az-servis.cz