ŠKODA SUPERB

 

Inovovaná ŠKODA SUPERB přijíždí na český trh a pro zákazníky je atraktivnější než kdy dříve.

Objednat ŠKODU SUPERB!

JAKÝ je SUPERB

SUPERB je vlajkovou lodí značky ŠKODA, proto vás zahrne luxusem, jako žádný jiný vůz. Udělejte si pohodlí ve velkoryse prostorném interiéru s jedním z největších zavazadlových prostorů ve své třídě, vychutnejte si uklidňující ticho, do kterého se po zavření dveří ponoříte, užijte si pohodlnou jízdu s podporou všech dostupných jízdních asistentů a umocněte ji komfortními prvky výbavy. Pokud si potrpíte na skutečně exkluzivní věci, model SUPERB je k dispozici také ve vrcholné variantě LAURIN & KLEMENT.

Nový SUPERB

Modernizovaný SUPERB již lze rezervovat v našem autosalonu a to za ještě výhodnějších podmínek než kdy dřív. Nyní v designově osvěžené podobě, její výbavu obohatily nové asistenční systémy s rozšířenými funkcemi.

 

Nový SUPERB – cena

Nový SUPERB Vás nadchne nejen výbavou a designem, ale i neobyčejně příznivou cenou. Ceny některých výbavových stupňů Nové  ŠKODA SUPERB dokonce předčí ceny minulého modelu. Sestavit si SUPERB podle vašich představ můžete v Konfigurátoru vozů.

ŠKODA SUPERB SCOUT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ŠKODA SUPERB SPORTLINE

 

P

Přijďte si pro ten svůj do našeho autosalonu AZ SERVIS, Brno.

Rádi Vám pomůžeme s konfigurací vozu a s financováním. Své setkání si můžete domluvit u našich prodejců na telefonním čísle 513 077 777 nebo na e-mailové adrese skoda@az-servis.cz