Volkswagen Šekové knížky plné slev

Volkswagen – plus plán

Volkswagen Plus plán 2018

Máme pro vás připraven Plus plán – knížku plnou slevových poukazů na servisní úkony, nákup Originálních, Výměnných a Economy dílů Volkswagen® a Originálního příslušenství Volkswagen® pro osobní vozy.

S poukazy z Plus plánu ušetříte nemalé peníze. Využít je můžete při splnění následujících podmínek:
Jste fyzickou osobou nepodnikající; případně fyzickou osobou a podnikatelem, který není velkoodběratelem.
Poukaz uplatníte při předání vozu do opravy u autorizovaného servisního partnera a při nákupu Originálních, Výměnných a Economy dílů Volkswagen® (neplatí pro poukaz na nákup Originálního příslušenství Volkswagen® a Lifestyle).

Z jednoho Plus plánu lze využít více poukazů najednou. Slevy se nesčítají, pokud na zboží nebo službu probíhá jiná slevová akce.

Nabízíme profesionální přístup, profesionální servisní úkony, Originální, Výměnné a Economy díly Volkswagen® za výhodné ceny a k tomu navíc autokosmetiku zdarma.

Nezapomeňte si vyzvednout svůj vlastní Plus plán – knížku plnou servisních poukazů. Plus pro váš vůz. Plus pro vás.

Seat – fitness plán

SEAT Fitness plán 2018

Přijďte si k nám pro svůj Fitness plán – knížku plnou slevových poukazů a dopřejte svému vozu profesionální péči za výhodné ceny. S poukazy z Fitness plánu ušetříte nemalé peníze. Využít je můžete při splnění následujících podmínek:

  • Jste fyzickou osobou nepodnikající, případně fyzickou osobou a podnikatelem, který není velkoodběratelem.
    Poukaz uplatníte při předání vozu do opravy u autorizovaného servisního partnera a při nákupu Originálních, Výměnných a Economy dílů SEAT®.
  • Z jednoho Fitness plánu lze využít více poukazů najednou. Slevy se nesčítají, pokud na zboží nebo službu probíhá jiná slevová akce.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Nezapomeňte si vyzvednout svůj vlastní Fitness plán – knížku plnou servisních poukazů. Vyplatí se udržovat váš vůz v kondici!

Škoda – šeková knížka

Využijte zvýhodnění až 20% na originální náhradní díly ŠKODA a práci! Pokud vlastníte vůz ŠKODA CITIGO, FABIA, RAPID, OCTAVIA, ROOMSTER, YETI nebo SUPERB, jehož stáří je 4 a více let, je akce Šeková knížka plná slev určena právě vám. Stačí si knížku jednoduše stáhnout, nebo o ni požádat našeho servisního poradce.

U nás máte jistotu, že používáme ŠKODA Originální díly a výrobcem předepsané technologické postupy – dobré vlastnosti vašeho vozu tak zůstanou zachovány. Pokud chcete využít naší nabídky, stačí nás navštívit a my vám Šekovou knížku plnou slev rádi poskytneme. Objednat si ji můžete do své e-mailové schránky na ŠKODA E-shopu, nebo si ji vytisknout.