Skladové vozy ŠKODA CITIGOe iV

 

Exkluzivní nabídka skladových vozů ŠKODA CITIGOe iV je nyní k dostání v našem autosalonu AZ SERVIS v Brně.

Prohlédněte si nabídku skladových vozů, nebo kontaktujte naše prodejce na 513 077 777 nebo na skoda@az-servis.cz

 

Dodatečná sleva 20 000 Kč

Pozor, pokud vůz zaregistrujete do konce roku 2020, získáte od nás dodatečnou slevu 20 000 Kč!

 

Elektromobilita je na vzestupu a poptávka po elektrikou poháněných autech rapidně roste, proto neváhejte a využijte této výjimečné nabídky. Desítka vozů CITIGO iV se skvělou výbavou čeká své nové majitele.

Elektromobil CITIGOe iV je ideálním městským vozem a to nejen pro svoji kompaktnost ale není i právě díky elektrickému pohonu. Obavy z dojezdu nejsou na místě protože CITIGOe iV na jedno nabití ujede až 252 kilometrů. Jeho opětovné nabití na 80% Vám zabere hodinu. JE proto výborným řešením jako druhý vůz do domácnosti, na dojíždění do zaměstnání i pro firemní zákazníky.

 

Co jsme od našich zákazníků zjistili o CITIGOe iV?

  • Nadchl je svižný rozjezd a výborné zrychlení. Díky němu a své kompaktní velikosti je tak hbitý účastník provozu k nezaplacení.
  • Plynulost jízdy. Poprvé je to trochu nečekané, ale brzo si oblíbíte styl jízdy prvního elektrického modelu značky ŠKODA.
  • Překvapivý komfort a pohodlí v interiéru. Designéři si opět vyhráli s prvky interiéru tak, aby byl komfortní a také praktický. Prvky SIMPLY CLEVER nemohou chybět. Ano, není to vůz pro pětičlennou rodinu, ale to je jasné už na první pohled. Je to vůz pro ty, kteří chtějí rychle a pohodlně zdolávat provoz měst a mezi městy. Navíc s nulovými emisemi. Jak by se nám ve městech krásně dýchalo, kdybychom jezdili elektromobily!
  • Ticho. Už si ani neuvědomujeme jak při sešlápnutí plynu burácí motor benzínových a naftových aut. To je se ŠKODA CITIGOe iV minulostí. Na neslyšnou jízdu si rychle zvyknete a nebudete už chtít jinak.