ŠKODA KAMIQ

ŠKODA KAMIQ | AZ SERVIS Brno

 

KAMIQ v sobě kombinuje výhody sportovně užitkových vozů – například vyšší světlou výšku a zvýšený posez – s hbitostí kompaktních hatchbacků. Jeho revírem je především městská džungle, v níž nejvíce vyniknou jeho přednosti.

LED světla pro denní svícení jsou umístěna samostatně nad hlavními světlomety a ve vrcholném provedení připomínají čtyři drahokamy zasazené do kapoty. Kromě toho se KAMIQ může pyšnit nejen zadními, ale také předními dynamickými směrovými světly.

V interiéru kráčí KAMIQ ve stopách modelu SCALA, který se v Ženevě také představuje široké veřejnosti. Také KAMIQ nabídne třetí generaci infotainment systémů, díky nimž je stále online, Virtuální kokpit s displejem o uhlopříčce 10,25 palce, měkčené povrchy s úpravou připomínající krystalickou strukturu a nespočet Simply Clever prvků.

Jedním z nich je ochrana hrany dveří, kterou řidiči ocení především při parkování do stísněných parkovacích míst. Touto ochranou jsou vybaveny všechny dveře vozu a chrání jak KAMIQ, tak vedle zaparkované vozidlo.

 

ŠKODA KAMIQ – Cena

Aktuální nabídku skladových vozů a jejich ceny naleznete v sekci Skladové vozy.

Vůz podle vašich představ si můžete navolit v Konfigurátoru vozů.

Rádi Vám pomůžeme s konfigurací vozu a s financováním. Své setkání, rezervaci vozu nebo testovacích jízd, si můžete domluvit u našich prodejců na telefonním čísle 513 077 777, na e-mailové adrese skoda@az-servis.cz nebo přímo u našich prodejců:

 

Výbavové stupně ŠKODA KAMIQ

K dispozici pro modelovou řadu ŠKODA KAMIQ jsou dva výbavové stupně – Ambition a Style

ŠKODA KAMIQ Ambition

Interiér výbavového stupně ŠKODA KAMIQ Ambition:

 

ŠKODA KAMIQ Style

Interiér výbavového stupně ŠKODA KAMIQ Style:

Bezpečnostní prvky ŠKODA KAMIQ

Ve standardní a nadstandardní výbavě vozu ŠKODA KAMIQ naleznete následujíc výbavu, která zaručí Vaši maximální bezpečnost:

 • 9 airbagů
  Již v základní výbavě Vás ve ŠKODA KAMIQ chrání 9 airbagů.
 • ABS
  Díky ABS nedochází k zablokování kol když dojde na nouzové brzdění stejně tak funguje i při  brzdění na kluzkém povrchu.
 • EDL
  EDL Vám pomůže, když budete zrychlovat nebo pojedete do kopce při nízké trakci jednoho z poháněných kol.
 • MSR
  MSR zabraňuje zablokování poháněných kol, taková situace může nastat, když na hladkém povrchu začnete zpomalovat.
 • Zvýšení tlaku v brzdovém okruhu
  Touto užitečnou funkcí pomáhá brzdový asistent řidiči při nebezpečných a krizových situacích. Tím, že se zvýší tlak v brzdovém okruh, zásadně se může zkrátit brzdná dráha.
 • Systém ASR
  Díky tomuto systému máte zaručeny hladké rozjezdy. Současně se nemusíte trápit prokluzujícími koly při rychlém rozjezdu když povrch klouže.
 • Elektronická kontrola tlaku v pneumatikách TPM+
  Jedná se o kontrolu tlaku v pneumatikách, díky této funkci je řidič okamžitě informován o aktuálním stavu.
 • Asistent rozjezdu do kopce
  Dle očekávání tento asistent oceníte při rozjíždění do kopce. K aktivaci systému dochází při sklonu pěti stupňů a díky němu již nemusíte využívat ruční brzdu a bezpečně se rozjedete dopředu. Systém Vás nenechá rozjet dozadu a zabrání zasnutí motoru.
 • Blikání brzdových světel
  Upozorní na sebe řidiče okolo více než u klasických brzdových světel. Být vidět oceníte jak v běžném provozu tak na dálnici nebo při neočekávaném brzdění.

 

Rozměry ŠKODA KAMIQ

I když je ŠKODA KAMIQ nejmenší z řady ŠKODA SUV, nikterak to neubírá na komfortu, který nabízí. Je ideální kombinací prostoru a praktičnosti, zkrátka městské SUV, se kterým hravě zaparkujete na každém místě a přitom si užíváte nečekaného prostoru v interiéru.

ŠKODA KAMIQ rozměry | AZ SERVIS Brno