ŠKODA KAMIQ

ŠKODA KAMIQ | AZ SERVIS Brno

 

KAMIQ v sobě kombinuje výhody sportovně užitkových vozů – například vyšší světlou výšku a zvýšený posez – s hbitostí kompaktních hatchbacků. Jeho revírem je především městská džungle, v níž nejvíce vyniknou jeho přednosti.

LED světla pro denní svícení jsou umístěna samostatně nad hlavními světlomety a ve vrcholném provedení připomínají čtyři drahokamy zasazené do kapoty. Kromě toho se KAMIQ může pyšnit nejen zadními, ale také předními dynamickými směrovými světly.

V interiéru kráčí KAMIQ ve stopách modelu SCALA, který se v Ženevě představil široké veřejnosti. Také KAMIQ nabízí třetí generaci infotainment systémů, díky nimž je stále online, Virtuální kokpit s displejem o uhlopříčce 10,25 palce, měkčené povrchy s úpravou připomínající krystalickou strukturu a nespočet Simply Clever prvků.

Jedním ze Simply Clever prvků, je například ochrana hrany dveří, kterou řidiči ocení především při parkování do stísněných parkovacích míst. Touto ochranou jsou vybaveny všechny dveře vozu a ochrání jak váš KAMIQ, tak vedle zaparkované vozidlo.

 

ŠKODA KAMIQ – Cena

Aktuální nabídku skladových vozů a jejich ceny naleznete v sekci Skladové vozy.

Vůz podle vašich představ si můžete navolit v Konfigurátoru vozů.

Rádi Vám pomůžeme s konfigurací vozu a s financováním. Své setkání, rezervaci vozu nebo testovacích jízd, si můžete domluvit u našich prodejců na telefonním čísle 513 077 777, na e-mailové adrese skoda@az-servis.cz nebo přímo u našich prodejců:

Bezpečnostní prvky ŠKODA KAMIQ

Ve standardní a nadstandardní výbavě vozu ŠKODA KAMIQ naleznete následujíc výbavu, která zaručí Vaši maximální bezpečnost:

 • 9 airbagů
  Již v základní výbavě Vás ve ŠKODA KAMIQ chrání 9 airbagů.
 • ABS
  Díky ABS nedochází k zablokování kol když dojde na nouzové brzdění stejně tak funguje i při  brzdění na kluzkém povrchu.
 • EDL
  EDL Vám pomůže, když budete zrychlovat nebo pojedete do kopce při nízké trakci jednoho z poháněných kol.
 • MSR
  MSR zabraňuje zablokování poháněných kol, taková situace může nastat, když na hladkém povrchu začnete zpomalovat.
 • Zvýšení tlaku v brzdovém okruhu
  Touto užitečnou funkcí pomáhá brzdový asistent řidiči při nebezpečných a krizových situacích. Tím, že se zvýší tlak v brzdovém okruh, zásadně se může zkrátit brzdná dráha.
 • Systém ASR
  Díky tomuto systému máte zaručeny hladké rozjezdy. Současně se nemusíte trápit prokluzujícími koly při rychlém rozjezdu když povrch klouže.
 • Elektronická kontrola tlaku v pneumatikách TPM+
  Jedná se o kontrolu tlaku v pneumatikách, díky této funkci je řidič okamžitě informován o aktuálním stavu.
 • Asistent rozjezdu do kopce
  Dle očekávání tento asistent oceníte při rozjíždění do kopce. K aktivaci systému dochází při sklonu pěti stupňů a díky němu již nemusíte využívat ruční brzdu a bezpečně se rozjedete dopředu. Systém Vás nenechá rozjet dozadu a zabrání zasnutí motoru.
 • Blikání brzdových světel
  Upozorní na sebe řidiče okolo více než u klasických brzdových světel. Být vidět oceníte jak v běžném provozu tak na dálnici nebo při neočekávaném brzdění.

 

Rozměry ŠKODA KAMIQ

I když je ŠKODA KAMIQ nejmenší z řady ŠKODA SUV, nikterak to neubírá na komfortu, který nabízí. Je ideální kombinací prostoru a praktičnosti, zkrátka městské SUV, se kterým hravě zaparkujete na každém místě a přitom si užíváte nečekaného prostoru v interiéru.

ŠKODA KAMIQ rozměry | AZ SERVIS Brno