Nová ŠKODA SUPERB SCOUT

Jaký je ŠKODA SUPERB SCOUT?

Nová ŠKODA SUPERB byla představena ve verzi kombi pod názvem SCOUT, která reaguje na neutuchající zájem o vozy, které vypadají jako terénní a nemají problémy s jízdou po nezpevněných cestách. Nejenže SCOUT pohodlně přepraví cestující po městě i po dálnici, ale stejně tak jim zajistí bezpečnou dopravu na chatu zastrčenou vysoko v horách. Při jízdě mu pomáhají funkce, jako je standardně dodávaný pohon všech kol, režim Off-Road, paket pro špatné cesty pro jízdu v terénu se zvýšeným podvozkem o 15 mm.

 

Model ŠKODA SUPERB COMBI SCOUT ve své podstatě vychází z úrovně výbavy Ambition, ale přitom se chlubí několika jedinečnými prvky, díky kterým jej snadno každý rozpozná:

 

Design:

Mezi charakteristické znaky patří upravený design předního a zadního nárazníku, včetně podběhů kol, stříbrně lakované střešní ližiny a vnější zrcátka, chromované obložení bočních oken a logo SCOUT.

 

Kola:

Standardní 18‘‘ stříbrná kola z lehkých slitin Braga modelu SUPERB COMBI SCOUT lze volitelně nahradit stejnými koly v antracitové barvě nebo většími 19‘‘ antracitovými koly z lehkých slitin Manaslu.

 

Barvy:

Další výhodou modelu SCOUT je, že kromě standardních barev je rovněž k dispozici v exkluzivní oranžové barvě Tangerine Orange (z nabídky barev pro vozové parky) a v šedé barvě Steel Grey, kterou dále nabízí už jen řada SPORTLINE.

 

Standardní výbava zahrnuje přední mlhová světla, tónované zadní okno a zadní boční okna (SunSet).

 

 

Interiér:

Interiér se může pochlubit takovými jedinečnými prvky, jako je dekorativní lišta v hnědé barvě Ash Brown s ambientním osvětlením a logem SCOUT, lemování předních sedadel a charakteristické textilní čalounění s logem SCOUT, volitelně s provedením Alcantara. Logo SCOUT se rovněž objevuje na domovské obrazovce infotainmentového systému. Mezi standardní prvky modelu SUPERB COMBI SCOUT patří také systém KESSY pro přední i zadní dveře, infotainmentový systém Bolero, kryty pedálů v hliníkovém provedení, textilní rohožky, vyhřívaný volant a přední a zadní signalizace vzdálenosti při parkování.

 

Potěší Vás i velkolepý prostor,který nabízí kufr vozu:

 

CO najdete pod kapotou?

Pro model SUPERB COMBI SCOUT jsou k dispozici dva motory: 2.0 TSI 200 kW a 2.0 TDI 140 kW. Obě varianty se vždy dodávají se 7stupňovou automatickou převodovkou DSG a s pohonem všech čtyř kol. Standardně je také dodáván systém volby jízdního režimu (Driving Mode Select) s režimem Off-Road, jenž zahrnuje podporu při strmých sjezdech (Hill Descent Assist) a ukazuje indikátory režimu Off-Road na obrazovce infotainmentového systému.

 

Cena:

Vaše může být ŠKODA SUPERB SCOUT 2,0 TDI/140 kW 4×4 již za 1 019 900 Kč

 

Už jste se pro ŠKODA SUPERB SCOUT rozhodli? Nebo chcete více informací?

Přijďte si pro svůj SUPERB SCOUT do našeho autosalonu AZ SERVIS, Brno.

Rádi Vám pomůžeme s konfigurací vozu a s financováním. Své setkání si můžete domluvit u našich prodejců:

Na telefonním čísle 513 077 777 nebo na e-mailové adrese skoda@az-servis.cz