Volkswagen servis

 

Aktuální servisní nabídky platné v našem autorizovaném servisu Volkswagen a Volkswagen užitkové vozy naleznete na stránce Volkswagen – AZ SERVIS

Stránka Volkswagen servis – AZ SERVIS

Všechny servisní úkony a akční nabídky využijete v našem autorizovaném servise Volkswagen – AZ SERVIS, Pražákova 69, Brno.  Objednat se můžete přes telefon: 513 077 777 nebo přes objednávkový formulář do servisu.

ELEKTRONICKÝ OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ 

 

 

Jarní servis Volkswagen

Užijte si jaro naplno a starosti se svým vozem hoďte za hlavu. Navštivte náš autorizovaný servis Volkswagen, kde se o Váš vůz dokonale postaráme a připravíme ho perfektně na celou sezonu.

Vyškolení profesionálové provedou důslednou prohlídku vozidla, seznámí Vás s aktuálními akcemi, provedou Vás světem originálního příslušenství a poradí jak například získat technickou kontrolu na STK zdarma.

Nabídka platí pro všechny vozy Volkswagen od 21. 3. do 30. 6. 2020

 

Originální díly a příslušenství

Přivítejte jaro společně s námi a využijte naši aktuální nabídku letních pneumatik s bezplatnou PneuGarancí, výhodné servisní úkony s Originálními díly Volkswagen®, jarní servisní prohlídku Vašeho vozu a širokou nabídku Originálního příslušenství Volkswagen®.

Překvapí vás rozmanitá nabídka příslušenství – třeba  nosiče na kajak!

Jarní nabídka platí do 21. 6. 2020.

 

Kompletní ceny – Volkswagen vozy starší 5 let

Volkswagen kompletní ceny – to je výhodná nabídka servisních úkonů pro majitele vozů starších 5 let, kdy zákazníkem je fyzická osoba. Ceny úkonů zahrnují jak cenu materiálu, tak času i práce mechanika za zvýhodněnou hodinovou sazbu a DPH. Profesionální servis, vysoká kvalita originálních dílů, příznivá cena – to vše pro Váš vůz Volkswagen. Přijďte se přesvědčit i Vy, že návštěva našeho autorizovaného servisu Volkswagen  – AZ SERVIS Brno se Vám vyplatí.

Kompletní ceny zjistíte ZDE – po zvolení vašeho modelu.

 

Volkswagen pneuservis −500 Kč

Do 30. 6. 2020 máte možnost získat poukaz v hodnotě 500 Kč na čerpání služeb Volkswagen Pneuservis u autorizovaných servisních partnerů Volkswagen.

Po zadání vaší emailové adresy, vám bude doručen poukaz s unikátním kódem. Poukaz můžete uplatnit na nákup 4 kusů nových pneumatik či kompletních kol. Nebo na uskladnění Vašich stávajících pneumatik, či montáž pneumatik na vaše vozidlo, pokud si sadu pneumatik zakoupíte.

Poukaz získáte vyplněním formuláře.

 

Plus plán – Volkswagen slevové poukazy


V našem autorizovaném servise Volkswagen je pro Vás připraven Plus plán – knížka plná slevových poukazů na servisní úkony, nákup Originálních, Výměnných a Economy dílů Volkswagen® a na nákup Originálního příslušenství Volkswagen® pro osobní vozy.

S poukazy z Plus plánu ušetříte nemalé finanční prostředky. Využít je můžete při splnění následujících podmínek:

  • Jste fyzickou osobou nepodnikající; případně fyzickou osobou podnikatelem, který není velkoodběratelem.
  • Poukaz uplatníte při předání vozu do opravy u autorizovaného servisního partnera a při nákupu Originálních, Výměnných a Economy dílů Volkswagen® (neplatí pro poukaz na nákup Originálního příslušenství Volkswagen® a Lifestyle).

Z jednoho Plus plánu lze využít více poukazů najednou.
Slevy se nesčítají, pokud na zboží nebo službu probíhá jiná slevová akce.

Platnost Plus plánu je do 31.12.2020.

Nezapomeňte si vyzvednout svůj vlastní Plus plán – knížku plnou servisních poukazů v našem autorizovaném servisu Volkswagen  – AZ SERVIS, Brno. Vyplatí se Vám to. Je to Plus pro Váš vůz. Plus pro Vás.

 

 

Volkswagen STK Service

 

Prevence je vždy lepší než později řešit nepříjemné následky. To platí u auta stejně jako u Vašeho zdraví. A nejlepší preventivní prohlídka je samozřejmě u skutečných odborníků. V našem autorizovaném servise Volkswagen – AZ SERVIS se Vašemu vozu dostane skutečně profesionální péče se zárukou. Pokud nás necháte Váš Volkswagen připravit pro technickou kontrolu a měření emisí, nabízíme Vám možnost provedení samotné technické kontroly v STK stanici zdarma. Prohlídka vozidla a odstranění případných závad před technickou kontrolou jsou zpoplatněny dle platného ceníku.

 

Všechny servisní úkony a akční nabídky využijete v našem autorizovaném servise Volkswagen – AZ SERVIS, Pražákova 69, Brno.

Objednat se můžete přes telefon: 513 077 777 nebo přes objednávkový formulář do servisu: ELEKTRONICKÝ OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ