Asistent/ka dlouhodobé půjčovny

Máte organizační schopnosti, baví Vás auta a rádi komunikujete s lidmi? Pak je pracovní pozice asistent/ka dlouhodobé půjčovny přesně to pravé pro Vás.

Pracovní náplň

  • Pravidelná měsíční fakturace
  • Správa a evidence vozidel
  • Osobní a telefonická komunikace s klienty
  • Hlášení pojistných událostí
  • Práce se systémem SB-komplet a s interními systémy Škoda (DMS)
  • Administrativní příprava vozidel k prodeji

Požadavky

  • Znalost MS Office
  • Uživatelská znalost práce s PC
  • Minimálně SŠ vzdělání
  • Komunikativnost a příjemné vystupování
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Organizační schopnosti
  • Samostatnost
  • Zájem o automobily a znalost účetnictví výhodou

Nabízíme

  • HPP, pevná pracovní doba
  • Stravenky a další firemní benefity
  • Důkladné zaučení a dohled zkušeného kolegy
  • Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv

Mzda

  • Nástupní plat od 18.000 Kč (po ukončení 3 měsíční zkušební doby navýšení platu)

Nástup možný ihned.

V případě zájmu, prosím, zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail: kariera@az-servis.cz