Operativní leasing

Operativní leasing je v posledních letech velmi populárním řešením pro vozový park firem. Dnes už se totiž nemusíte zatěžovat vlastnictvím vozu, hlídáním servisu, hledáním výhodného pojištění a zjišťováním zůstatkových cen – to vše za Vás umíme zařídit my a náš operativní leasing.

Co je operativní leasing?

Jedná se o dlouhodobý pronájem vozu. S našimi poradci si specifikujete Vámi požadované parametry vozu, zvolíte délku pronájmu, roční nájezd kilometrů a přidané služby. Pak se již o nic nestaráte a vůz bez dalších starostí užíváte, vše důležité za Vás v rámci operativního leasingu hlídáme my.

Operativní leasing – výhody

Nový vůz a stále v perfektním stavu

Když si u nás sjednáváte operativní leasing, volíte si i délku pronájmu. Po tuto dobu Vám udržujeme vůz v perfektním stavu prostřednictvím pravidelných kontrol v servisu. Jakmile sjednaná doba operativního leasingu uplyne, máte možnost vůz odkoupit a nebo si jednoduše navolíte parametry úplně nového vozu.

Vlastní poradce pro váš operativní leasing

Vždy víte, na koho se v případě potřeby můžete obrátit, protože po celou dobu trvání operativního leasingu Vám jsou k dispozici naši prodejci nových vozů ŠKODA. A v případě řešení pojistných událostí Vás plně zastoupíme v komunikaci s pojišťovnou.

Možnost vůz si odkoupit

Po ukončení pronájmu nám vůz vrátíte. Ale pokud jste si na Váš vůz zvykli, zatímco jste jej měli na operativní leasing, že už si fungování s jiným nedokážete představit, tak je tu pro Vás řešení. Vůz si můžete odkoupit – náš poradce pro Vás stanoví prodejní cenu a už bude záležet jen na Vašem rozhodnutí, zda vůz odkoupíte či nikoliv.

 

Zaujala Vás možnost operativního leasingu? Chcete se dozvědět více?
Neváhejte nás kontaktovat:

Prodejci nových vozů:
tel.: 513 077 777
e-mail: skoda@az-servis.cz