Prodej ojetých vozů

Rozhodli jste se pro ojeté auto? AZ SERVIS má pro Vás velkou nabídku prověřených ojetých vozů ŠKODA, nově v budově AZ TOWER na ulici Pražákova 69 v Brně.

Víme, že nákup auta je vždy otázkou důkladného výběru. Obzvláště nejde-li o nový vůz, je důležité dát si na výběru záležet. Proto vozy, které u nás naleznete, jsou vždy prověřené naším vlastním autorizovaným servisem. Můžete si díky tomu být jisti jejich zaručeným dobrým technickým stavem.
Náš personál je vždy připraven s Vámi projít vše, co Vás zajímá před koupí vozu. Spolehnout se můžete na náš profesionální schopnosti a ochotu. Jsme připraveni Vám maximálně pomoci s výběrem ojetého vozu ŠKODA. Chcete-li se informovat o tom, jak přistupovat k výběru ojetého vozu a na co si dát pozor, připravili jsme pro Vás na našem blogu článek věnovaný této problematice.

Financování a registrace ojetého vozu ŠKODA

Samozřejmostí je, že v případě zájmu Vám hned při koupi pomůžeme zrealizovat financování, vybrat vhodné pojištění a poradíme s registrací ojetého vozu.

Servis ojetého vozu ŠKODA

Současně máte možnost využívat služeb našeho autorizovaného servisu a jeho výhod. Například NONSTOP provozu, kdy jsme Vám (jako jediný autorizovaný servis ŠKODA, Volkswagen a SEAT v Brně) k dispozici 24 denně po celý rok včetně víkendů a svátků. Jako naši klienti máte možnost využít také zákaznického taxi a náhradních vozů.

Nelámejte si proto hlavu vybíráním ojetého vozu ŠKODA a přijďte se poradit k našim odborníkům.

 

Domluvit schůzku si můžete u kteréhokoliv z našich odborných pracovníků:

Ferdinand Procházka :+420 602 545 190

Jindřich Ryšánek :+420 730 154 282

Nově nás naleznete na adrese Pražákova 69, Brno, v budově AZ TOWER.

Vybírat si u nás můžete z prověřených ojetých vozů značky ŠKODA, z modelů:

Citigo
Fabia
Rapid
Octavia
Superb
Karoq
Kodiaq

Aktuální nabídka ojetých vozů se neustále mění. Primárně u nás naleznete ojeté vozy ŠKODA, ale v naší nabídce se objevují i vozy Volkswagen. Seznam aktuálně dostupných ojetých vozů naleznete v následujícím odkaze:

Věřme, že si u nás vyberete i Vy.