Nové vozy ŠKODA

PRODEJ VOZŮ – všední dny 8:00 – 17:00

Nelámejte si hlavu vybíráním a využijte služeb našich prodejců v autosalonu AZ SERVIS. Jsme autorizovaný dealer ŠKODA AUTO a všechny vozy perfektně známe, proto zodpovíme Vaše otázky a poradíme Vám s výběrem nejvhodnějšího modelu právě pro Vás. Kromě toho Vás provedeme i výběrem z celé palety možností doplňkových výbav a barevných kombinací, které jsou Vám k dispozici. Zkrátka v autosalonu AZ SERVIS Vás provedeme výběrem nového
vozu od A do Z.

K dispozici máme i řadu skladových vozidel, která si u nás ihned můžete prohlédnout:

Zobrazit skladové vozy AZ Servis

Konfigurátor nového modelu ŠKODA

Využijte jedinečnou nabídku pořídit si nový vůz ŠKODA na 12 měsíců za výjimečnou cenu! Např. FABIA COMBI již za 3 640 Kč měsíčně -> Více info o nabídkách.

Využijte proto možnosti navštívit náš autosalon AZ SERVIS každý všední den od 8:00 do 17:00, který se nachází přímo v základech nejvyšší budovy ČR – AZ TOWER. Vystavené vozy jsou Vám k dispozici a naši prodejci Vám ochotně vysvětlí vše, co je třeba.

 

Vůz, který se Vám zalíbí, si můžete ihned vyzkoušet a využít Testovací jízdy – teprve při nich nejlépe poznáte schopnosti vybraného modelu a vychutnáte si ten báječný a nezaměnitelný pocit z jízdy.

 

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat, nebo rovnou navštivte náš autosalon na adrese: Pražákova 69, Brno 639 00 (v budově AZ TOWER)

Více informací o nás najdete nás i přímo na webu ŠKODA AUTO: Zobrazit prezentaci AZ SERVIS