Prodej nových vozů

Nelámejte si hlavu vybíráním a využijte služeb našich prodejců v autosalonu AZ SERVIS. Jsme autorizovaný dealer ŠKODA AUTO a všechny vozy perfektně známe, proto zodpovíme Vaše otázky a poradíme Vám s výběrem nejvhodnějšího modelu právě pro Vás. Kromě toho Vás provedeme i výběrem z celé palety možností doplňkových výbav a barevných kombinací, které jsou Vám k dispozici. Zkrátka v autosalonu AZ SERVIS Vás provedeme výběrem nového vozu od A do Z.

Zobrazte si prezentaci AZ Servis

K dispozici máme i řadu skladových vozidel, která si u nás ihned můžete prohlédnout – Skladová vozidla ŠKODA
Využijte proto možnosti navštívit náš autosalon AZ SERVIS každý všední den od 8:00 do 19:00, který se nachází přímo v základech nejvyšší budovy ČR – AZ TOWER. Vystavené vozy jsou Vám k dispozici a naši prodejci Vám ochotně vysvětlí vše, co je třeba.

Vůz, který se Vám zalíbí, si můžete ihned vyzkoušet tím, že využijete Testovací jízdy – teprve při nich nejlépe poznáte schopnosti vybraného modelu a vychutnáte si ten báječný a nezaměnitelný pocit z jízdy.

Pro testovací  jízdy máme k dispozici všechny modely vozů ŠKODA AUTO, vyzkoušet si můžete vozy: Citigo, Fabia, Rapid, Octavia, Karoq, Kodiaq a Superb a mnoho vozů máme ihned k dodání:

 

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat, nebo rovnou navštivte náš autosalon na adrese: Pražákova 69, Brno 639 00 (v budově AZ TOWER)

 

Více informací o nás najdete nás i přímo na webu ŠKODA AUTO: Zobrazte si prezentaci AZ Servis