ŠKODA Handy

Co je ŠKODA Handy?

ŠKODA Handy je program určený pro osoby se sníženou pohyblivostí. Naším cílem je umožnit lidem s omezenou mobilitou být svobodnější a samostatnější tím, že přizpůsobíme vozy ŠKODA podle jejich individuálních potřeb.

K dipozici jsou naši poradci, kteří se zájemcem projdou možnosti úpravy zvoleného vozu. Současně poradíme jak podat žádost potřebnou pro získání podpory, zajistíme financování a pojištění a v neposlední řadě poskytujeme i autorizovaný servis vozů upravených v rámci programu ŠKODA Handy.

AZ SERVIS V PROGRAMU ŠKODA Handy

V rámci programu ŠKODA Handy nabízí AZ SERVIS širokou škálu služeb a možností. Neváhejte se s námi spojit a domluvíme se s Vámi na způsobu, jak pro Vás vybrat nejvhodnější řešení.

Kontaktovat můžete přímo odpovědného prodejce:

Aleš Hrůza
Tel: +420 605 248 551
E-mail: skoda@az-servis.cz 

a nebo nás kontaktujte prostřednictvím kontaktního formuláře.

Sídlíme v AZ TOWER, naše prostory jsou bezbarierové a parkování je možné hned před vchodem do našeho showroomu.

 

V rámci programu ŠKODA Handy nabízíme:

Zvýhodněná cena pro držitele ZTP a ZTP/P

Pro držitele průkazů ZTP a ZTP/P nabízíme výrazně zvýhodněnou cenu. Dle vybraného modelu může cenové zvýhodnění dosáhnout až 25% z ceny vozu.

 

Odborné poradenství

Náš tým v AZ SERVIS Vám nabízí poradenství pro výběr vhodného vozu. Pomůžeme Vám zvolit ideální variantu, která bude vyhovovat Vašim individuálním potřebám.

 

Zvýhodněné financování ŠKODA Financial Services

Zvýhodněné financování programu ŠKODA Handy je možné díky ŠKODA Financial Services. Máte možnost využít 0% navýšení při 30% záloze. Rádi Vám poskytneme více informací.

 

Pojištění vozu se ŠKODA Pojištění

Díky ŠKODA Pojištění máte možnost využít slevu 20% na pojištění vozu. Nabídka se vztahuje na povinné ručení, havarijní pojištění, ale dokonce i pojištění Vašich kompenzačních pomůcek a úprav vozu.

 

Zvýhodněná Mobilita Plus

Pro Vaši jistotu a pocit většího bezpečí na silnice je zde pro Vás zvýhodněná nabídka Mobilita Plus. Díky tomu budou veškeré nenadále situace řešeny tak, aby při tom bylo zajištěno Vaše maximální pohodlí.

 

Náhradní díly a originální příslušenství

Originální náhradní díly a příslušenství pro vozy ŠKODA jsou u nás v AZ SERVISu samozřejmostí. Už při vybírání vozu s Vámi probereme možnosti příslušenství, které by vyhovovalo Vašim potřebám a zájmům. Určitě se našich poradců zeptejte a my Vám rádi pomůžeme vybrat to nejvhodnější.

 

Pravidelné revize

V rámci programu ŠKODA Handy máte možnost domluvit si pravidelné revize Vašeho vozu. AZ SERVIS je autorizovaným prodejcem a servisem vozů ŠKODA a partnerem ŠKODA Handy. Proto máte jistotu, že Vašemu vozu se v rámci našeho servisu dostane veškeré peče. Díky tomu můžete minimalizovat rizika vzniku potíží na cestách a budete vědět, že se na Váš vůz můžete vždy spolehnout.

 

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Tým AZ SERVIS