Výkup vozů do programu ŠKODA Plus

Plánujete prodat vaše auto? Pak je nejlepší volbou autorizovaný prodejce vozů v programu ŠKODA Plus.

AZ SERVIS je autorizovaným prodejcem ojetých vozů ŠKODA Plus proto u nás naleznete profesionální přístup a bezpečí odkupu. Navíc můžete využít vstupní prohlídkou vozu zdarma, profesionální odhad ceny a cenová zvýhodnění na koupi nového nebo ojetého vozu z naší nabídky.

 

Postup při výkupu vozu v AZ SERVIS:

 

Kontaktujte našeho prodejce

Zkontaktujte naše prodejce ojetých vozů a domluvte si schůzku. Měli byste znát značku vozu, model a VIN, prodejce si vůz prověří a navrhne další postup.

Tel.: 730 154 282
E-mail.: skodaplus@az-servis.cz

 

 

Kontrola vozu

Na domluvenou schůzku přivezte vaše auto a my jej podrobíme servisní kontrole. Kromě reálné prohlídky vůz prověřujeme i přes dostupné databáze. Získáme tím komplexní obraz o stavu Vašeho vozu a umíme tak určit reálnou prodejní hodnotu vozu.

 

 

 

Stanovení ceny

Cena je stanovena na základě modelu, roku výroby, výbavy, ale i aktuální situaci na trhu s ojetými vozy. Pak už záleží jen na tom, zda vůz chcete prodat nebo si  u nás protihodnotou pořídit jiný. Na ceně se společně dohodneme.

 

 

 

Zveřejnění vozu na stránkách ŠKODA Plus

Poté, co se společně dohodneme, Vaše auto nafotíme a zařadíme do naší nabídky vozů. Nabídku naleznete na nejnavštěvovanějších prodejních stránkách ojetých vozů: ŠKODA plus a Sauto.cz . Sledujeme statistiky zobrazení, komunikujeme se zákazníky, realizujeme prohlídky a najdeme kupce vašeho vozu.

 

 

 

Jaké jsou varianty výkupu auta:

  • Prodej protiúčtem
  • Komisní prodej
  • Prodej za hotové

 

Všechny Vaše otázky zodpoví naši kolegové ze ŠKODA Plus:

Jindřich Ryšánek

Tel.: 730 154 282

E-mail.: skodaplus@az-servis.cz