Samostatná účetní

Společnost AZ SERVIS, a.s. sídlící v brněnské budově AZ TOWER, autorizovaný partner pro vozy Škoda, Volkswagen a SEAT hledá k rozšíření svého týmu samostatnou účetní.

Nezaleknete se samostatného vedení účetnictví několika subjektů, dobře se orientujete v daňové a účetní problematice? Čísla Vám dávají smysl?

Pokud ano, máme pro Vás skvělou pracovní výzvu.

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

  • Podpora účetního týmu
  • Zpracování a vedení všech účetních transakcí
  • Samostatné účtování dokladů
  • Spolupráce na měsíčních a ročních závěrkách
  • Podklady pro reporting
  • Zpracování evidence majetku
  • Zpracování přiznání k DPH

OČEKÁVÁME:

  • SŠ/VŠ směr ekonomický
  • Předchozí praxe na obdobné pozici alespoň 5let
  • Komplexní znalost účetní a daňové problematiky
  • Znalost zpracování evidence majetku
  • Komunikace
  • Zkušenost v SB kompletu výhodou
  • Dobrá znalost práce na PC
  • Týmová spolupráce a ochota se učit novým věcem
  • Pečlivost, důslednost, samostatnost a systematičnost

NABÍZÍME:

  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na stravné
  • Dovolená 5 týdnů
  • Multisport karta
  • Pracovní poměr na dobu určitou na dobu 1 roku, v případě oboustranné spokojenosti prodloužení na dobu neurčitou.
  • Nástup ihned nebo dle dohody
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Mzda dohodou

V případě zájmu zašlete Váš životopis na e-mail kariera@az-servis.cz